Ručíme za kvalitu, kompetentnosť, spoľahlivosť a dlhodobosť.

 

Ako jeden z najstarších rodinných podnikov môžeme byť hrdí na naše doteraz dosiahnuté výsledky a cítime sa zaviazaní, ako podnik orientovaný na kvalitu a zákazníka, aby sme aj v budúcnosti boli spoľahlivým a férovým partnerom pri stavebných projektoch akéhokoľvek rozsahu.

 

Prostredníctvom know-how, ktoré sa rozvíjalo v priebehu generácií, rozsiahlymi kompetenciami a v súčasnosti cca 60-timi zamestnancami má Pittel+Brausewetter k dispozícii všetky potrebné zdroje ako aj mimoriadnu schopnosť presadiť sa. Vďaka vlastným výrobným zariadeniam a vybaveniu môžeme pre našich klientov pôsobiť nezávisle a konkurencieschopne.

Od nášho založenia v roku 1870 hrajú hlavnú úlohu naši zamestnanci a spoločná práca v tímoch. Ochota podávať výkony, pripravenosť k nasadeniu a vzájomná dôvera, to sú zásadné hodnoty a faktory, ktoré stoja za kontinuálnymi úspechmi.

 

Naša do budúcnosti nasmerovaná orientácia, ako aj obozretná a dlhodobo premyslená obchodná politika, nám umožňuje hľadieť do budúcnosti s vierou a nádejou, aby sme aj naďalej spolu s našimi zamestnancami a partnermi mohli byť aktívni pre našich klientov.

 

-Vedenie spoločnosti-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konateľ Mag. Wolfgang Fürhauser, finančný riaditeľ Ing. Peter Rybár, technický a obchodný riaditeľ Ján Melúch, konateľ Bmstr. Ing. Wolfgang Makovec