Programové vyhlásenie

Ručíme za kvalitu, kompetentnosť, spoľahlivosť a dlhodobosť.

Ako jedna z najstarších rodinných firiem sme hrdí na všetky naše doterajšie výsledky a vzhľadom na našu orientováciu na kvalitu a zákazníka, chceme byť aj v budúcnosti spoľahlivým a férovým partnerom pri stavebných projektoch akéhokoľvek rozsahu.

Prostredníctvom know-how, ktoré sa rozvíjalo v priebehu generácií, rozsiahlymi kompetenciami a v súčasnosti cca 60-timi zamestnancami má Pittel+Brausewetter k dispozícii všetky potrebné zdroje, ako aj mimoriadnu schopnosť presadiť sa.

Od založenia v roku 1870 hrajú hlavnú úlohu naši zamestnanci a spoločná tímová práca. Ochota podávať výkony, pripravenosť k nasadeniu a vzájomná dôvera tvoria zásadné hodnoty a faktory, ktoré stoja za našimi kontinuálnymi úspechmi.

Naša proklientská orientácia zameraná na budúcnosť, ako aj obozretná a dlhodobo premyslená obchodná politika, nám umožňuje hľadieť vopred s vierou a aj naďalej byť spolu s našimi zamestnancami a partnermi aktívni pre našich zákazníkov.

-Vedenie spoločnosti-

výkonný riaditeľ
konateľ Mag. Wolfgang Fürhauser, finančný riaditeľ Ing. Peter Rybár, technický a obchodný riaditeľ Ján Melúch, konateľ Bmstr. Dipl.-Ing. Wolfgang Schubert

Pittel+Brausewetter s.r.o.

Stará Vajnorská 1, 831 04 Bratislava

E-Mail: office@pittel.sk

Telefón: +421 2 6828 4000

Vyhľadávanie